Müügitingimused

1. Müügitingimuste kehtivus

1) Müügitingimused kehtivad fxekspert.ee lehelt ostja (edaspidi Ostja) ja ettevõtja FX EKSPERT OÜ (edaspidi fxekspert.ee) vahel toodete ostmisel.

2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad fxekspert.ee lehelt toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

3) Fxekspert.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.fxekspert.ee .

2. Hinnainfo

1) Fxekspert.ee pakutavate toodete hinnad on märgitud vastavalt toodete juurde.

2) Teave toodete kohta on esitatud vahetult toote juures.

3) Fxekspert.ee jätab endale õiguse teha toodete hindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.fxekspert.ee .

3. Tellimuse vormistamine

1) Lisa soovitud tooted ostukorvi.

2) Tellimuse vormistamiseks vajuta ostukorvis lingile „Mine kassasse“

3) Tellimuse vormistamise lehel täida nõutud andmeväljad korrektselt, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub tellimuse kiire ja korrektne käitlemine.

4) Märgi, et oled tutvunud ja nõustud Müügitingimustega, vali sobiv pangalink, mille kaudu soovid tellimuse eest tasuda ning esita tellimus, vajutades sellenimelisele nupule.

5) Sind suunatakse läbi Maksekeskuse valitud panka. Peale tellimuse eest tasumist saadetakse arve ka Kliendi andmetes märgitud e-posti aadressile.

4. Müügilepingu jõustumine

1) Teenuse müügilepinguga kohustub fxekspert.ee osutama Ostjale teenust, Ostja aga kohustub fxekspert.ee-le tasuma toote eest.

2) Müügileping jõustub pärast Ostja tehtud makse laekumist fxekspert.ee pangakontole.

5. Lepingust taganemise õigus

Enne toote ostmist veendu selle sobivuses. Robotiga on võimalik “DEMO” kontol tasuta kaubelda. Toote eest me raha ei tagasta.

6. Vääramatu jõud

Fxekspert.ee ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude või teenuse viibimise eest juhul, kui kahju või teenuse viibimine on tingitud asjaoludest, mida fxekspert.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

7. Isikuandmete töötlemine

1) Ostja annab andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Ostja isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, e-postiaadress).

2) Ostjal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine.

3) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Ostja personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka fxekspert.ee-l ligipääs.

8. Ostja õigus pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole

1) Kui ostjal on fxekspert.ee osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile fxekspert.ee@gmail.com või helistada telefonil: +372 5831 1858

2) Kui ostja ja fxekspert.ee ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada SIIN. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja fxekspert.ee vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

3) Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.